Архіви рубрики ‘Новини111’

Участь студентів-дизайнерів у благодійній акції «Створюємо красу разом»

Стіни дитячої міської лікарні незабаром прикрасять нові яскраві картини. У недільний день, 2 грудня 2018 року, над їх створенням працювали учасниці проекту «Найкрасивіші жінки Мелітополя», а також журналісти місцевих ЗМІ, жительки міста і юні художниці і, в тому числі і студентки спеціальності «Дизайн» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області.

Благодійна акція, яка носила назву «Створюємо красу разом», була задумана автором проекту «Найкрасивіші жінки Мелітополя» Аксаной Власенко кілька років тому. Її основна мета – дати можливість прекрасним городянкам зануритися в світ творчості і поділитися позитивними емоціями з маленькими пацієнтами лікарні.

Розібратися у всіх тонкощах роботи з китицями, фарбами та полотнами учасницям акції допомагали викладач кафедри дизайну та інформаційних технологій Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області Наталія Носова і художник-аматор Володимир Деревенчук. Організацію роботи «майстерні» взяла на себе редактор глянцевого журналу «Найкрасивіші жінки Мелітополя» Ольга Титова. На сьогодні в дитячій лікарні по вулиці Фролова вже знаходиться 126 картин. Починали з квіткової тематики – більш зручною для тих, хто не займається живописом професійно. Цього разу учасницям запропонували зобразити пташок, рибок, метеликів, квіти. Дітлахам, які будуть потім дивитися на картини, ці зображення припадуть до душі. Коли картини будуть готові їх передадуть до лікарні. А в 2019 році планується видати буклет, де будуть зібрані фотокопії всіх-всіх малюнків, створених за роки існування благодійної акції.