На ЕГФ ЗНУ пройшли вибори голови Студентської ради

20151007_113156

Вибори голови Студентської рада – важлива подія в розвитку студентського самоврядування Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету.

Цьогорічна звітно-виборча конференція студентів відбулася на початку вересня 2015 року, в якій взяли участь представники академічних груп факультету.

 

Конференцію розпочала Владлена Бурдейна, яка прозвітувала про роботу студентського самоврядування за час перебування її на посту голови студентської ради.

Найважливішим питанням порядку денного був пункт «Вибори голови Студентської ради Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі». На цю посаду було зареєстровано три кандидати: Комар Валерія (студентка І курсу напряму підготовки «Здоров’я людини»), Паламарчук Лілія та Скворцова Олександра (студентки І курсу напряму підготовки «Дизайн»).

Всі кандидати підготували власні програми роботи Студради, в яких, на їх погляд, було розглянуто найактуальніші питання життя студентів факультету. Програми були представлені для загального обговорення студентів.

У кінці конференції було обрано день виборів голови студентської ради.

Шляхом таємного голосування студентства факультету, яке було проведено 7 жовтня 2015 року, було вибрано нового голову Студентської ради. Нею стала Комар Валерія, студентка І курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» – вона отримала 65% голосів.

Основним напрямом роботи Валерія зазначила – продовжувати і надалі активну волонтерську діяльність, запроваджувати нові цікаві конкурси і змагання, підтримувати талановитих студентів та сприяти їхньому подальшому розвитку.

Отож, розпочинаючи черговий етап роботи Студентської ради Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету на чолі з новообраною головою. Бажаємо їй натхнення та успіху в реалізації задуманого!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.