На ЕГФ ЗНУ пройшла зустріч з воїнами-учасниками АТО

DSCF9968

З нагоди Дня захисника України року та з метою військово-патріотичного, національного виховання та формування у студентської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей і моралі 15 жовтня 2015 року на базі Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі була організована зустріч студенів І-ІІІ курсів з воїнами – учасниками АТО, які зараз перебувають у тимчасовій відпустці.

На зустріч був запрошений Зуєв Олександр Олександрович – бойовий офіцер, учасник бойових дій на Сході України, начальник штабу батальйону «Карпатська Січ». Олександр Олександрович пішов захищати Україну добровольцем у 2014 році. До подій на сході України працював у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

З болем в очах герой розповідав студентам, що пережив за час, проведений в зоні АТО, поділилися зі студентами спогадами і своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

Багато студентів (спочатку сором’язливо, а потім сміливіше) задавали питання, які їх цікавили. Про що думає людина, яка йде захищати свою Вітчизну? Що значить на війні братерство, дружба? Про що найчастіше думається, де така тонка лінія між життям та смертю, зрадою і самопожертвою?

Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Студенти та викладачі факультету не могли стримати сліз, слухаючи учасника АТО.

Саме такі зустрічі формують у молоді патріотичне почуття, виховують громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.

Всі учасники заходу вшанували пам’ять загиблих на сході України хвилиною мовчання.

Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій.

 

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.