У майбутніх фізичних реабілітологів розпочалася практика

практика

Студенти другого курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» кафедри здоров’я та фізичної реабілітації успішно проходять навчальну (ознайомчу) практику у рамках співробітництва між факультетом, навчальними закладами та оздоровчими закладами міста та району. Протягом двох тижнів студенти набувають досвіду у  роботі у різними сферах:  школах, соціальних службах, центрі реабілітації, тренажерних залах, spa-салонах та масажних кабінетах. Активно співпрацюють із фахівцями свого напряму.

Так, у Центрі реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів ММР ЗО, під керівництвом методистів реабілітаційного центру, студенти ознайомлюються із кабінетами, де проводяться індивідуальні і групові заняття та набули досвіду у спеціалістів центру.

Дружня атмосфера бази практики сприяє професійному становленню майбутніх спеціалістівта, що не менш важливо, інтеграційним процесам у суспільстві в цілому.

Центр реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів, дає можливість людям з обмеженими фізичними можливостями отримувати послуги з соціальної, психолого-педагогічної реабілітації, фізичної реабілітації і профорієнтації з метою адаптації і інтеграції в суспільство.

У структурі Центру працює два відділення: соціальної реабілітації дітей-інвалідів і реабілітації інвалідів. Відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів реалізує програми соціальної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями у віці від 2 до 18 років. Напрями роботи відділення: соціальна, психолого-педагогічна реабілітація і медичний супровід.

У травні 2012 року у Центрі після завершення реконструкції та ремонту корпусу було відкрито відділення реабілітації інвалідів I-III груп у віці від 18 років. Для людей з особливими потребами з метою створення і забезпечення умов до активного життя і професійної діяльності надаються послуги з соціальної, психолого-педагогічної, професійної орієнтації, трудової адаптації та фізичної реабілітації. Соціальна реабілітація людей з обмеженими можливостями спрямована на: – соціалізацію і повернення в соціум; – максимальне включення у міжособистісні та суспільні відносини; – підготовку до продуктивного життя і трудової діяльності; – набуття вміння організувати свій відпочинок і вільний час. Психологічна реабілітація спрямована на подолання страху перед дійсністю, викорінення соціально-психологічного комплексу «непотрібності», зміцнення активної діяльної особистої позиції, вироблення впевненості у власних можливостях, а також на встановлення активної життєвої позиції. Професійна орієнтація і трудова адаптація спрямована на забезпечення молоді інформацією про світ професій, можливості професійної кар’єри, формування працьовитості, працездатності, професійної відповідальності, здібностей та нахилів, набуття і удосконалення трудових і професійних навичок.

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.