День сміху…

)))))

Звичай обманювати 1 квітня існує в багатьох країнах світу. І хоча цей день не внесено в жоден календар знаменних дат, його цілком можна вважати міжнародним.

Так, 1 квітня 2016 року студентський актив Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі провів низку заходів, присвячених Дню сміху.

Крім того, за творчої ініціативи та під керівництвом викладачів кафедри для студентів І-ІІІ курсів спеціальності «Здоров’я людини» було проведено інтелектуальну гру «Ми – студенти».

Усіх учасників було поділено на три команди – «Живчики», «Переможці» та «Non-Stop». На гравців очікували 5 цікавих турів: «Бліц-поєдинок», «Колесо фортуни», «Хто швидше?», «Юний вигадник» та «Веселі мандрівники».

У першому конкурсі – «Бліц-поєдинок» найбільшу кількість смайликів за правильні відповіді на поставлені питання отримали учасники з команди «Живчики».

Цікавими та пізнавальними не лише для безпосередніх учасників гри, але й глядачів, були завдання туру «Колесо фортуни». Вони  полягали в тому, що учасникам потрібно було відповісти на питання з різних галузей.

Свою вправність швидко відповідати на запитання майбутні фахівці з фізичної реабілітації продемонстрували у  конкурсі «Хто швидше?». Усі учасники виявили неабияку спритність та азарт.

Після завершення всіх конкурсів, всі присутні із задоволенням переглянули  жартівливі відеоролики про веселе, цікаве та насичене студентське життя нашого факультету.

Під дружні оплески присутніх переможцям та всім учасникам гри були вручені гумористичні подарунки! Заслужену перемогу здобула команда «Живичики», друге місце зайняла команда «Non-Stop», а третю сходинку посіла команда «Переможець».

Яскравості конкурсу додало мультимедійне супроводження та гарний настрій всіх присутніх.

З гумором ми переможемо усі негаразди. Тож нехай гарний настрій, створений нашими дорогими студентами, залишається з нами до наступного Дня сміху!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.