Проекти ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі серед переможців конкурсу громадських проектів

5 грудня 2016 року під керівництвом першого заступника міського голови Ірини Рудакової відбулося засідання Координаційної ради з питань бюджету участі, в рамках якого були оголошені 29 проектів-переможців на загальну суму 2 млн. грн.

Нагадаємо, з бюджету на реалізацію проектів, запропонованих городянами буде направлено 2 мільйони гривень – мільйон – на великі проекти, вартістю до 200 тис. грн, і мільйон – на малі проекти, вартістю до 50 тис. грн.

Отже, фінансову підтримку отримають п’ять великих проектів, у тому числі проект Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі – «Сімейний сквер на Кірова», який набравши 769 голосів посів четверте місце серед переможців за великі проекти (автор Євген Адоньєв).

Що стосується малих проектів, то до реалізації планується 22 таких проекти, у тому числі проект Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі – «Затишне місце на Кірова (за будинок по вулиці Гетьманській №141)», який набравши 752 голос посів почесне перше місце серед переможців за малі проекти (автор Олена Денисова).

Саме жителі міста, а не депутати вирішували, на що витратити 2 млн. грн., оформляли свої ідеї в проекти, і голосували за них також рядові мелітопольці. Але ось чи судилося їм здійснитися все одно будуть вирішувати депутати на сесії міськради.

21 грудня 2016 року рішенням сесії Мелітопольської міської ради проекти-переможці отримали фінансування у 2017 році за рахунок коштів місцевого бюджету. Всі проекти-переможців були розподілені серед відповідальних структурних підрозділів Мелітопольської міської ради. А сьогодні, 22 грудня 2016 року, на засіданні Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради переможці конкурсу громадських проектів бюджету участі отримали сертифікати на їх реалізацію.

Колектив Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі вітає переможців та висловлює подяку всім, хто брав участь в проекті, а саме студентів факультету, мешканців прилеглих будинків!

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА ГРОМАДСЬКІ ПРОЕКТИ (за період 11-30.11.2016)

РЕЄСТР ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ 2017 РОКУ (НА ЗАГАЛЬНУ СУМУ 2 000 000 ГРН.)

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.