Студентка ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі нагороджена почесною грамотою та грошовим сертифікатом від Мелітопольської міської ради

sszdr0jd2r4

22 грудня 2016 року на засіданні Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради відбулося нагородження спортсменів нашого міста, які відзначилися високими результатами на Всеукраїнській і Міжнародній арені в 2016 році і в IV кварталі цього року включно.

Місту Мелітополю є чим пишатися: 26 спортсменів стали переможцями та призерами чемпіонатів, кубків Європи та Світу; 221 – переможцями та призерами чемпіонатів і Кубків України; 276 – переможцями чемпіонатів і Кубків Запорізької області.

Розряд «Кандидат в майстри спорту» присвоєно 66-ти спортсменам; а п’ятеро отримали звання «Майстер спорту України».

До складу національних збірних команд з різних видів спорту входило 54 мелітопольських спортсмена. Сьогодні грамоти вручили переможцям та призерам змагань, що проходили протягом останніх трьох місяців 2016 року. Нагороду отримала і студентка Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Аліна Польченко – срібний призер з мас-рестлінгу. Також в мерії відзначили Валерія Газаєва – тренера нашої студентки, срібного призера ЧС з армліфтингу.

За високі спортивні досягнення, розвиток фізичної культури та спорту, популяризацію видів спорту в місті Мелітополі спортсмени отримали почесні грамоти та грошові сертифікати на суму 650 грн.  Бажаємо нашим спортсменам нових звершень та перемог!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.