Правила безпеки життєдіяльності в зимовий період

Адміністрація Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі доводить до громадян правила безпеки життєдіяльності в зимовий період і звертається з проханням:

 1. Утримуватися від виходу на лід! Не наражайте себе на небезпеку! Пам’ятайте: кожен крок по кризі може стати останнім!
 2. Дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв. Дотримуватись правил користування пічним опаленням. Зігрівайтеся безпечно! Адже від дотримання елементарних правил залежить безпека вашого життя!
 3. Дотримуйтесь елементарних правил безпеки та гігієни під час епідемії на грип. У разі виявлення перших ознак хвороби – негайно звертайтесь до лікаря та в жодному разі не займайтесь самолікуванням.
 4. Взимку виникає ще одна загроза: замерзання, переохолодження або обмороження організму людини. Мороз небезпечний для ослаблених, втомлених, голодних, хворих людей.
 5. Утримуватися від виходу в море в зимовий період та не наражати своє життя на небезпеку! Ретельно слідкуйте за погодою. Будьте обережними!
 6. У період сильних снігопадів прибрати власний транспорт із вулиць, не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під’їзди до будинків, пожежних гідрантів та водоймищ;

– утримуйтесь від поїздок власним автотранспортом!

 1. Проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового й електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам’ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління в ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них!
 2. Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, не ходіть під дахами будівель, а також під балконами. Власники автотранспорту, не припарковуйте свої машини біля будинків.
 3. Дотримуватися правил користування газовими приладами, стежити за тим, щоб вони були чистими і справними. Не залишайте без нагляду газові прилади увімкненими навіть на короткий час. Категорично забороняється користуватися газом при несправних газових приладах, балонах!
 4. Будьте вкрай обережними під час користування електроприладами! Не залишайте ввімкнені електроприлади без нагляду! Не користуйтеся несправними електроприладами! Не перевантажуйте електромережу – це призводить до короткого замикання!У разі виникнення пожежі категорично заборонено гасити електричні прилади водою!
 5. Дотримуватись правил безпеки життєдіяльності під час новорічних свят! Будьте вкрай обережними з бенгальськими вогнями, свічками, петардами та феєрверками! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при влаштуванні ялинки!
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.