Ознайомча екскурсія студентів-фінансистів до Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області

7 лютого 2017 року в рамках проведення навчальної практики студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області спеціальності «Фінанси і кредит» завітали  ознайомчою екскурсією до Мелітопольської  ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області, де отримали можливість відчути атмосферу щоденної рутинної, але водночас необхідної роботи податківців.

Студентів гостинно зустріли Літинський Валерій  Валентинович – начальник Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області та Мелкумов Едуард  Юрійович – перший заступник  начальника Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області. 

В актовій залі до студентів звернулася завідуюча сектором організації  роботи Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області Конон Олена Миколаївна. У своїй доповіді посадовець розповіла про види податків та їх функції. Олена Миколаївна наголосила, що податки – це основа формування бюджету країни, фінансування освіти, науки, культури, медицини, соціальних економічних програм, а працівники фіскальної служби забезпечують контроль за повним і своєчасним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Добровільна сплата податків сприяє підвищенню життєвого рівня кожного громадянина. При цьому платники повинні усвідомлювати суспільну користь податків.

Як майбутніх випускників, студентів цікавило питання відкриття власної справи, а саме підприємницької діяльності і вони отримали фахові відповіді.

Найбільшим інтересом користувалось питання повернення податкового кредиту, адже дехто із студентів навчається на платній основі.

Також студенти завітали до Центру обслуговування платників (ЦОП), де ознайомилися з цілями, принципами і графіком роботи Центру. Студенти дізналися, що саме в Центрі обслуговування платників зосереджені всі адміністративні послуги, необхідні платникам податків: реєстрація платників податків юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, видача довідок, свідоцтв, реєстрація РРО, тощо.

Зацікавили студентську молодь і інформаційні стенди, розташовані в залі Центру, які допомагають відвідувачам оформити заяви для отримання дозвільних документів.

Подібні заходи дозволяють розширити кругозір майбутніх спеціалістів у сфері оподаткування, надають їм можливість отримати ґрунтовні фахові знання.

Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері спадкоємності професійних знань та культурних  традицій.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.