Ознайомча екскурсія студентів-дизайнерів до студії інтер’єрів «VeraDecor»

В рамках навчальної практики 7 лютого 2017 року студенти 1 та 2 курсів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області спеціальності «Дизайн» відвідали з ознайомчою екскурсією студію дизайну інтер’єру приміщень «VeraDecor».

Студентів гостинно зустріли в студії. Екскурсію проводила директор студії Дегтяренко Віра Сергіївна. Вона розповіла про основні види робіт, які виконують дизайнери.

VeraDecor – це імідж, якість і нові технології.

Супроводжуємо клієнта від ідеї до остаточної реалізації проекту.

Студія дизайну пропонує:

  • професійну розробку дизайну квартир, офісів, котеджів, магазинів, салонів, окремих кімнат;
  • підбір оздоблювальних матеріалів, меблів, текстилю, декору відповідно створеному дизайну;
  • оформлення дитячих свят;
  • організацію виїзних церемоній і весілля «під ключ».

Студенти ознайомилися з оформленням самого салону, умовами роботи дизайнера. Уважно розглядали професійно оформлені полиці з самим різноманітним декором, оригінальні елементи меблів, світильників, кольоровою гамою всього приміщення.

З цікавістю розглядали портфоліо проектів інтер’єрів приміщень, починаючи з планів та схем, та переходили до візуалізації зображень. 

Студентів цікавило  багато питань стосовно роботи дизайнера. Якими якостями повинен володіти дизайнер, де і як шукати клієнтів, які комп’ютерні програмами застосовуються в роботі, з ким повинно спілкуватися у процесі роботи над проектом, та багато інших.

Віра Сергіївна охоче відповідала на поставлені запитання та давала корисні поради майбутнім дизайнерам.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.