Ознайомча екскурсія до страхової компанії UNIQA

10 лютого 2017 року студенти 1-2 курсів спеціальності «Фінанси і кредит»  Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області під час проходження навчальної  практика відвідали з ознайомчою екскурсією страхову компанію УНІКА (UNIQA) у місті Мелітополі.

Провідний експерт зі страхування Гринь Дмитро Васильович (випускник нашого факультету) гостинно зустрів студентів, розповів про історію компанії, її поступовий шлях щодо світового визнання, повідомив про види страхових послуг, які гарантує компанія, відповів на численні запитання про специфіку роботи системи страхових послуг у країні в цілому та компанії.

Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері спадкоємності  професійних знань  та культурних   традицій.

UNIQA Insurance Group (UNIQA) є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії, Центральної та Східної Європи. UNIQA представлена 40 компаніями у 19 країнах, в яких 21 300 співробітників та ексклюзивних партнерів обслуговує більше 10 мільйонів клієнтів. UNIQA здійснює свою діяльність в Австрії, Італії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Албанії, Боснії і Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Угорщині, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії та в Україні. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%.

UNIQA Insurance Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 1,2 млн. страхових полісів.

 Страхова компанія «УНІКА»

Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія «УНІКА» створена 10 лютого 1994 року, до 2010 року – Страхова компанія «Кредо-Класик».
Страхова компанія «УНІКА» здійснює активну страхову діяльність на всій території України. Регіональна мережа УНІКА налічує 26 дирекцій у всіх областях України, 22 Генеральних Представництва і більше 250 відділень, в т.ч. точок продажів. Компанія здійснює більше 90 видів страхової діяльності, і має 30 ліцензій, виданих Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.