За знаннями до столиці України

17-19 лютого 2017 року викладачі кафедри дизайну та інформаційних технологій підвищували свою кваліфікацію у місті Київ. Викладачі відвідали тренінги, виставки та екскурсії історичними місцями Києва.

Тренінг у рамках проекту Brain Event «Молоді ДемАльянсу Бровари» включав:

  • Основні поняття дизайну;
  • Як зробити рекламну продукцію для вебу і друку інформативною;
  • Особливості підготовки друкованої продукції;
  • Як правильно спілкуватися з дизайнерами (давати завдання, робити поправки).

Після тренінгу викладачі відвідали XІІІ Міжнародну виставку «Салон модна лялька», де мали змогу ознайомитись з різними стилями та техніками робити в матеріалі.

Викладачі мали унікальну можливість поринути в чарівний світ лялькового мистецтва, а також познайомитися безпосередньо з майстрами-лялькарями.

 

У виставці взяли участь 197 майстрів з різних куточків України, а також з Молдови, Великобританії, Америки, Росії та Латвії, які представили чудову експозицію авторських, колекційних, будуарний, шарнірних, текстильних, оберегового і багатьох інших ляльок, а також різних м’яких іграшок, ведмедиків Тедді та їхніх друзів. Більше 40 нових учасників салону познайомили відвідувачів зі своєю творчістю.

Також відвідали виставки картин та екскурсії історичними місцями Києва: Андріївський узвіз, собори та ярмарку «Всі.Свої»

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.