Екскурсія студентів-реабілітологів до фітнес-клубу “FitCurves”

22 лютого 2017 року студенти 1-2 курсів спеціальності «Фізична реабілітація» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області під час проходження навчальної практика відвідали з ознайомчою екскурсією фітнес-клуб «FitCurves» у місті Мелітополі.

Студенти ознайомились із програмами тренувань, які розроблені виключно для жінок, враховуючи фізіологічні та психологічні особливості жіночого організму.

 Унікальна система тренування, яка включає п’ять компонентів фітнесу і програму схуднення, абсолютно безпечна для жіночого організму, 30 хвилин циклічного тренування, яке замінює класичне півторагодинне тренування в будь-якому спортивному клубі. Устаткування засноване на принципі гідравлічного опору, що дає можливість безпечно тренуватися жінкам різного рівня підготовки. Ефективність програми доведена п’ятьма мільйонами жінок, які є постійними членами клубу мережі більше, ніж в 87 країнах світу. Програма розрахована на жінок у віці від 12-ти до 85-ти років незалежно від фізичної підготовки і стану здоров’я.

 

Студентам-реабілітологам запропонували подальше працевлаштування та стажування у фітнес-клубі «FitCurves».

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.