Екскурсія студентів до ПП «Діміорс»

Нещодавно для студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області була організована екскурсія на ПП «Діміорс». Пивоварня «Діміорс» на сьогодні є найбільшим виробником пива в нашому регіоні.

Під час екскурсії студенти поринули у захоплюючу подорож пивоварнею «Діміорс», ознайомилися з класичною технологією виробництва пива за допомогою найсучаснішого обладнання, побачили унікальні варильні системи, найбільші бродильні танки, найпотужніші лінії розливу.

Приватна пивоварня «Діміорс» радує пивних гурманів своїм прекрасним і ароматним пивом. Цей пивзавод сьогодні є відомим алкогольним підприємством на території України. У 1966 році був побудований «Мелітопольський пивоварний завод». Це був певний експеримент, який повинен був показати, чи зможе завод не тільки виробляти якісний напій, але при цьому не збанкрутувати. Проектна потужність заводу становила 700 тисяч доларів.

У 1975 році ця сума збільшилася до 1 млн. доларів. У 1983 році Мелітопольський пивоварний завод випустив 720 тисяч доларів пива. У 1995 році завод був денаціоналізувалася і модифікований в ПП «Діміорс». Незважаючи на конкурентів, підприємство не зупинялося і продовжувало розвиватися. У 1988 році був закінчений випуск безалкогольних напоїв і оцту, а вже в травні цього ж року на заводі почали виробляти квас і мінеральну воду, у 2000 році відкрили цех по розливу пива в нові пляшки (форма ПЕТ).

У 1997 році обсяг виробництва зріс на 300%. Компанія була на піку популярності. Але на початку XXI століття стався спад продажів пива та іншої продукції Мелітопольського заводу. У 2004 році був відновлений випуск пива в ПЕТ-упаковках, видозмінений дизайн етикеток та оформлення пляшки. Німецький завод Metzler схвалив продукцію і видав при цьому ліцензію на виробництво свого пива того ж назви, яке відразу ж схвалили експерти і самі споживачі. Також була встановлена німецька лінія розливу напоїв компанії «Нагед». Якраз в цього ж часу були придбані Криворізький і Запорізький пивзавод №1.У 2007 році власником 74 % акцій підприємства стало київське ТОВ «Мінелла Україна» на чолі з відомими братами-бізнесменами Андрієм і Валентином Білими. У 2009 році ПП «Діміорс» була під керівництвом Української пивної групи, яка оголосила про тимчасове призупинення виробництва. У 2010 році Приватна пивоварня «Діміорс» відновила виробництво і випуск свого відмінного пива.

Продукція ПП «Діміорс» виробляє якісне живе пиво, зварене згідно баварському закону про чистоту пива від 1516 року. Фахівці підприємства намагаються зберегти найпрекрасніший смак і корисні речовини напою, тому для виробництва використовують тільки натуральні компоненти: хміль, солод, дріжджі, вода та інші натуральні інгредієнти. Напої компанії «Діміорс» мають досить щільний і несхожий на інші напої смак. Аромат має трав’яні і солодкі нотки, відчувається деревні і хлібні тони. У смаку ж більше відчувається хмельова гіркоту і маслянистий натяк.

Особливості компанії «Діміорс»: підприємство виробляє 12 сортів пива; відмінною рисою компанії є її технологія приготування пива: використовується настойний спосіб. Солод заливають гарячою водою і чекають поки він настоїться. Не застосовуються мішалки, насоси: термін дозрівання пива варіюється від 30-35 діб; головний критерій підприємства – якість; компанія проводить біохімічний аналіз при виготовленні напою; при виробництві пива використовується німецький солод – Wiener, Pilsner, Carapils, хміль австрійський, високоякісні дріжджі; пиво не проходить етап пастеризації, і етап фільтрації; смак напою має нотки м’якого обсмаженого солоду і ненав’язливу хмільну гіркоту; аромат пива комплексний і багатогранний, відчуваються трав’яні і фруктові нотки.

 

Студенти отримали багато вражень від спілкування з фахівцями компанії, що свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення мотивації до навчання і розуміння майбутньої професії.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.