Представники ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі прийняли участь в акції «Випускник-2017»

24 лютого 2017 року на базі Центру культури і дозвілля ТДАТУ пройшла акція «Випускник-2017», організована Мелітопольським міським і районним центрами зайнятості за підтримки міського управління освіти та відділу освіти райдержадміністрації.

На сьогодні, не всі 11-класники вже знають, ким хочуть бути або який навчальний заклад вибрати. З метою допомогти школярам визначитися зі своїм майбутнім і проведена дана акція.

Перед початком презентацій перед аудиторією виступили начальники міського та районного центрів зайнятості Олександр Темних і Юрій Онищенко, розповівши про деякі труднощі нашого часу і закликали майбутніх випускників вступати до навчальних закладів рідного міста.У даному заході прийняли участь 11 вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста. Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької  області у даному заході представляв декан факультету Євген Олександрович Адоньєв. Євген Олександрович розповів абітурієнтам про специфіку умов вступу до нашого факультету й доступно пояснив зміни в Правилах прийому 2017 року. Він дав поради, як грамотно вибрати ту чи іншу спеціальність і розповів про сертифікати ЗНО, які будуть потрібні при вступі саме до Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької  області.Деякі навчальні заклади звернули увагу на студентське самоврядування та життя студентів вузу за межами навчальних аудиторій. Крім того презентували свою матеріально-технічну базу і розповіли про професії, які у них можна отримати. 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.