Заняття на навчальній практиці студентів-реабілітологів у фітнес-клубі «FitnessЭра»

Першого березневого дня студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області спеціальності «Фізична реабілітація» відвідали заняття з фітнесу у фітнес-клубі «FitnessЭра».

«FitnessЕра» – це два зали аеробіки, йоги і танців, масажний салон, косметологія  та кімната дитячого дозвілля. «FitnessЕра» пропонує комплексно зайнятися питанням зайвої ваги, корекції фігури психологічної адаптації для нового спортивного образу. Тут можна знайти прекрасну форму, відмінний настрій і впевненість в собі. Затишна атмосфера і висококваліфікованний персонал допоможуть у найкоротші терміни досягти бажаного результату. У «FitnessЕра» більше 16 видів фітнесу, два види йоги, арабські та індійські східні танці, а також стрип-пластика і клубна латина. Сьогодні сучасні танці є модним напрямом. «FitnessЕра» навчить вас рухатися пластично і красиво. Сучасні танці – запорука вашого успіху в будь-якій компанії.

Студенти-реабілітологи відвідали заняття з Cross fitness у кращого фітнес-тренера Оксани Олегівни Хачатурян, котра провела тренування на високому професійному рівні. Студенти відкрили для себе нові підходи в тренуванні та високий професіоналізм тренера.

 

Студенти-реабілітологи вдячні тренеру з фітнесу Оксані Олегівні та мріють про майбутні тренування.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.