Екскурсія студентів ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі до ТРК «Мелітополь» («TVM»)

3 березня 2017 року студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області в рамках навчальної практики з ознайомчою екскурсією відвідали телерадіокомпанію «Мелітополь» («TVM»).

Співробітники телекомпанії гостинно відкрили двері студентам для ознайомлення з історією телебачення та принципами роботи телеканалу.

ТРК «Мелітополь» («TVM») – мелітопольська телекомпанія.  Ретранслює програми «Нового каналу», а також має 1 годину на добу власного ефірного часу.

Канал розпочав мовлення у 1991 році і спочатку називався «МТВ».  У 1994 році змінив назву на «TVM».  Мав договір на ретрансляцію програм наступних телеканалів: «ОРТ», «СТБ», «Тоніс», «Кіно», «24», «Кіно», «Новий канал».

 У 2007 році Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення наклав штраф на ТРК «Мелітополь» за порушення передвиборчого законодавства

 Довгий час телекомпанія працювала зі збитками, компенсуючи витрати за рахунок міського бюджету. У 2009 році в міськраді навіть піднімалося питання про закриття збиткового муніципального телеканалу, але не був підтриманий депутатами. У 2011-2013 роках під керівництвом Віктора Проскурні телекомпанія вийшла з кризи, і в 2013 році принесла дохід 90 тисяч гривень, що дозволило провести модернізацію обладнання, ремонт приміщення та вперше за довгий час виплатити премії співробітникам.

У 2010 році ТВМ почав ретранслювати програми «Нового каналу». У будні дні він має 3 годину власного ефірного часу, у вихідні – 2.  Канал транслю такі телепрограми:

  • «Вести» – інформаційна програма, яка виходить по буднях;
  • «Вести. Події тижня» – підсумкова програма, яка виходить у вихідні дні;
  • «Діалог в прямому ефірі» – програма у форматі інтерв’ю. Глядачі можуть дзвонити в студію і задавати питання учасникам програми;
  • «Мелітополь від А до Я»;
  • «Мелітополь промисловий»;
  • «Секрети успіху»;
  • «Події. Факти. Коментарі» – аналітична програма;
  • «Дитячий світ» – дитяча програма;
  • «Податковий орієнтир» – програма Мелітопольської податкової інспекції. Виходить в ефір з 1 листопада 2003 року.  Аудіо-версія передачі транслювалася районним радіо, з 2011 року випуски передачі розміщуються в Інтернеті.

У кінці екскурсії студенти висловили подяку за таку гостинну, цікаву та корисну зустріч.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.