Виставка картин Євгена Миколайовича Вишневського

DSCF9338

13 листопада 2013 року на базі Економіко-гуманітарного факультету у місті Мелітополі в студії «Арт-дизайн» відбулася виставка картин відомого художника, нашого земляка Євгена Миколайовича Вишневського. На виставці представлені більше 50 робіт, на яких художник зобразив замилування й преклоніння перед Жінкою. Картини виконані в різній техніці, але ріднить їх та теплота й любов, з якими вони створювалися.

Вишневський Євген Миколайович займається живописом із четвертого класу – з того моменту, коли прийшов у Палац піонерів в ізостудію Іларія Чубича. Основи, закладені там, сприяли подальшій творчій освіті Є. Вишневського: художнє училище, Ленінградський педінститут ім. Герцена. Більше 20 років проробив він начальником бюро промислової естетики на моторному заводі, 10 років – художником-оформлювачем у МДПУ.

До речі, художники вважають Євгена Вишневського одним із кращих портретистів Мелітополя.
Цікаво, що художник Вишневський, незважаючи на те, що живе в стиснутих умовах у своїй майстерні, не продає своїх картин. За його словами, вони – його творчий фонд, частки душі, пам’ятні фрагменти життя.
Виставка буде працювати з 13 по 27 листопада 2013 року. Всі охочі можуть відвідати виставку з 900 до 1300. Вхід безкоштовно.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.