Співробітники «Клініки, дружньої до молоді» провели лекцію «Біла ромашка» до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

Багато хто впевнений, що туберкульоз – це хвороба виключно асоціальна, до якої схильні представники різних неблагополучних верств суспільства.  Статистика показує, що за останні 10-15 років захворюваність на туберкульоз зросла в 2-3 рази! І все частіше ця недуга вражає цілком благополучних чоловіків і жінок і, що найстрашніше, підсилює атаку на наших дітей.  Причому смертельні випадки при цій інфекції зустрічаються набагато частіше, ніж при інших інфекційних захворюваннях.

Саме тому в березні-квітні проходить місячник інформаційно-просвітницьких заходів до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.

З цієї нагоди, 16 березня 2017 персонал «Клініки, дружньої до молоді» приєдналися до цієї акції і провели лекцію інформаційного характеру «Біла ромашка» для студентів денної форми навчання Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області.

Лекцію провели завідуюча відділенням «Клініки, дружньої до молоді» Корнута Наталія Іванівна та фахівець Казакова Марина Марківна. Під час розповіді фахівці наголосили про шляхи поширення, часті симптоми туберкульозу та особливості лікування хвороби.

Кабінет «Клініки, дружньої до молоді» працює на базі першої міської дитячої поліклініки. Працює клініка на принципах добровільності, доступності, доброзичливості, конфіденційності, безкоштовності і безвідмовності.  Пацієнти можуть навіть не заводити медичну карту.  Але головним її відмінністю від підліткового відділення є анонімність.

«Клініка, дружня до молоді» – заклад, що надає як медичну, так і психологічну допомогу підліткам та молоді через розуміння їхніх проблем.  Постійно тут працюють психолог, лікар-терапевт, гінеколог, венеролог і навіть юрист.  Робота дружньої до молоді клініки базується на принципі, що підліток – це вже не дитина, але ще не дорослий, тому заслуговує на особливу увагу.

Звертатися до клініки можуть особи у віці з 13 до 18 років з різних питань: профілактики наркозалежності, куріння і алкоголю, травматизму, профілактики ВІЛ / СНІДу та інших.

Відповідаючи на питання про профілактику хвороби, студенти допомогли зібрати білу ромашку, як символ здорових легень.  Крім того, студентам висловили пропозицію пройти флюорографічне обстеження та побажали міцного здоров’я.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.