Студент ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі – призер з бодібілдингу

1 квітня 2017 року у Палаці молоді і студентів відбувся Відкритий чемпіонат Херсонської області з чоловічого бодібілдингу, класичного бодібілдингу, чоловіків фізик і жіночого бікіні.

Організаторами змагань виступили Управління з питань фізичної культури і спорту Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонська обласна федерація бодібілдингу.

Метою даного заходу є популяризації бодібілдингу, підвищення рівня майстерності спортсменів, і, звичайно, визначення найсильніших бодібілдерів Херсонській області та формування команди області для участі у всеукраїнських змаганнях.

У змаганнях приймали участь спортсмени із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей, а також інших регіонів України в категоріях:

  • чоловіки бодібілдинг: до 85 кг, понад 85 кг;
  • чоловіки-юніори бодібілдинг (до 23 років) абсолютна категорія;
  • чоловіки класичний бодібілдинг: абсолютна категорія;
  • чоловіки фізика: абсолютна категорія;
  • жінки бікіні: до 165 см, понад 165 см;
  • жінки бодіфітнес: абсолютна категорія.

Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі на даному заході представляв студент 4 курсу денної форми навчання напряму підготовки «Здоров’я людини» Маліков Ростислав, який виступив в категорії бодібілдинг-юніори та чоловіки бодібілдинг понад 85 кг. В результаті голосування наш студент у першій категорії зайняв 2 місце, а в другій категорії – 5 місце.

2 квітня 2017 року Ростислав прийняв участь у Відкритому Кубку Південного регіону у м. Миколаїв з бодібілдингу, класичному бодібілдингу, фізик та бікіні.

У чемпіонаті прийняли участь понад 100 спортсменів з м. Миколаєва, м. Херсона, м. Одеси, м. Дніпра, м. Києва, м. Запоріжжя та м. Кропивницького, які боролися за нагороди в 11 категоріях.

На змаганнях Ростислав зайняв 2 місце в категорії бодібілдинг-юніори.

Протягом усієї програми учасники показували свої м’язи в різних позиціях, спортивної підготовки яких змогли досягти за роки наполегливих тренувань. Судили їх всесвітньо відомі спортсмени та тренери, які в підсумку нагородили кращих бодібілдерів медалями, кубками та подарунками від спонсорів заходу.       

Бажаємо нових перемог у спорті, навчанні та житті!!!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.