Засідання круглого столу та тренінг для студентів спеціальності «Фізична реабілітація»

У рамках Днів науки на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі викладачами кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації 7 квітня 2017 року було проведено ряд наукових заходів для студентів спеціальності «Фізична реабілітація».

 Модераторами заходів виступили старші викладачі кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Юлія Адоньєва та Олена Денисова.

В роботі круглого столу з теми «Основи харчування та догляду для сили волосся» прийняли участь студенти І-V курсів.

У ході засідання круглого столу було обговорено актуальні питання правил харчування, структуру, умови догляду за волоссям.

Розібрали історію: “Історія волосся сягає ще давніх при давніх часів… Ще батько Гіпократ мав проблеми з волоссям і шукав багато способів для вирішення цієї проблеми. Те, що він придумав не можна навіть на тягнути на голову, але все таки уявіть собі – це була суміш кропиви, послід голубів та редьки, ця пекельна суміш намазувалась на волосся, неприємно пахнула і ви уявляєте як воно виглядало…. Росло воно у вигляді вінця і називалося вінцем Гіпократа.”

Основні правила харчування для здоров’я та краси волосся, полягає у споживанні білку, корисних жирів, вітамінів, йоду тощо.

Соціально-психологічний тренінг для осіб, які мають комунікативні проблеми був проведений для студентів І та ІІІ курсів спеціальності «Фізична реабілітація».

Метою та завданнями тренінгу булозниження негативного впливу на зміну умов на психологічне здоров’я студентів і поліпшення їх адаптації.

Соціально-психологічний тренінг спілкування проводився понад годину і складався з трьох етапів.

На першому етапі проводилася розминка, в ході якої використовувалися такі вправи: вправа по тренуванню пам’яті; вправа «Знайомство»; вправи по виробленню довіри один до одного; комплекс фізичних вправ на розслаблення різних груп м’язів тіла, рук, ніг, шиї, обличчя.

На другому етапі проводилися ситуаційно-рольові ігри.

На третьому етапі проводилося прийняття індивідуального і групового рішення, в ході якого заслуховувалася оцінка дій безпосередніх учасників тренінгу, якщо така створювалася, доводилося до всіх учасників тренінгу правильне рішення в даній ситуації і обговорювався процес прийняття рішення, звертаючи при цьому увагу на ряд питань.

У ході тренінгу були досягнуті наступні результати: формування адекватної самооцінки; підвищення відповідальності за власні вчинки;розвиток здатності до самоаналізу і контролю поведінки; формування позитивних життєвих цілей і підвищення мотивації і здатності до їх досягнення; формування вміння конструктивно вирішувати конфліктні ситуації; розкриття творчого потенціалу.

Протягом всіх наукових заходів (в це більше двох годин) в аудиторіях панувала доброзичлива атмосфера, а самі доповіді містили багато цікавої інформації та викликали жваву дискусію серед учасників. Закінчилися заходи пам’ятним фото на згадку.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.