День здоров’я на ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі

«Перша сходинка до щастя – здоров’я» , – так сказав Сократ ще в V ст. до нашої ери.

Саме тому однією з традицій Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі є проведення Дня здоров’я.

Здоров’я людини – безцінний дар, тому ставитися до свого здоров’я треба бережливо, з турботою та повагою. Саме цій важливій темі було присвячено День здоров’я, який було організовано та проведено 13 квітня 2017 року. В програму Дня здоров’я увійшли «Фестиваль зарядки», змагання з волейболу, тенісу та бадмінтону.

Після проведення «Фестивалю зарядки», відбулось представлення команд з волейболу (назва, девіз, пісня) та тенісу, під час яких командний дух, поєднаний з індивідуальною майстерністю, інтригували студентів та викладачів до останньої хвилини.

Учасниками стали студенти денної та заочної форм навчання. Всіх учасників змагань об’єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри.

За результатами змагань з волейболу: перше місце посіла команда студентів-економістів, друге – команда студентів-реабілітологів, а третє місце – команда студентів-заочників.

Атмосфера гарного настрою та активної участі студентів стала запорукою успішного проведення Дня здоров’я на факультеті.

 Бажаємо всім здоров’я !!!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.