Ювілей ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі

Сьогодні факультет наш святкує

Дуже славний ювілей,

І в цей день ми всі вітаємо

Наших друзів і гостей!

Є в нашому житті прекрасна традиція – святкувати ювілеї. Ювілеї бувають різні: великі й маленькі, радісні й сумні, але це завжди підсумок прожитої частини життя.

27 квітня 2017 року свій ювілей відсвяткував Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. Йому виповнилося 20 років!

 Історія закладу починається з 1997 року. За період свого існування факультет пройшов через злети і випробування, радісні й сумні миті, великі й маленькі перемоги – усі ці моменти викарбувалися у 20-ти річній його історії.

Колектив факультету здійснив кропітку та чітко сплановану роботу з підготовки до ювілейної дати, в якій брали активну участь викладачі, студенти та співробітники закладу.

Серед студентів академічних груп факультету було проведено різноманітні конкурси,  присвячені 20-ій річниці заснування навчального закладу, результати яких були представлені у день святкування ювілею у вигляді виставок, власних пісень, віршів, гуморесок.

 

Масштабною і цікавою була виставка творчих робіт студентів спеціальності «Дизайн», де були представлені вироби з академічного рисунку та живопису, власні композиції, вироби зі скапбукінгу та різноманітні вишивки.

У ювілейний день Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі широко та щиро відкрив двері для гостей, які завітали, щоб відсвяткувати разом з колективом факультету цю величну дату. Серед гостей були: керуюча справами Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької  області Дубініна Олена Василівна, начальник Мелітопольського відділення «ОТР Банку» Олександр Володимирович Маніло, методист та лікар-фізіотерапевт Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради Запорізької  області, директор Мелітопольського медичного коледжу Іван Романович Настасяк, а також керівники підприємств, директори навчальних закладів та випускники минулих років. Для гостей була проведена екскурсія по навчальному закладу: викладачі розповіли історію факультету, показали матеріально-технічну базу та інше. 

 Урочисте зібрання та концерт з нагоди 20-ої річниці заснування факультету відбулися  перед центральним входом. На ювілеї панувала святкова та сімейна атмосфера. Увесь час лунала приємна музика, яка надихала на спогади про минуле та сподівання на майбутнє. Викладачами кафедри дизайну та інформаційних технологій у холі було організовано виставку фотокарток, яка кожного глядачазаглиблювала у власні студентські роки.

 

Святкова урочистість розпочалася з привітання. Після вийшли ведучі, які у  віршованій формі оголосили про початок урочистого зібрання, залунала музика і з’явився  колектив «ZigZag» з танцювальною композицією «Рок-н-Рол» під керівництвом випускниці нашого факультету Лоліти Венедіктової.

Після святкових пісень, яку студенти присвятили своєму улюбленому навчальному закладу, почали зі сцени лунати вітальні слова від гостей факультету.

Завжди приємно чути вітальні слова від випускників, які завжди є гордістю навчального закладу. Привітати факультет з ювілеїм вийшли випускники минулого року, які побажали процвітання, вдачі, здоров’я, подякували викладачам за терпіння та працю.

Після закінчення офіційної частини святкування ювілею на сцену вийшов декан факультет Євген Олександрович Адоньєв. Він привітав усіх співробітників, викладачів та студентів зі значною подією в житті факультету – 20-ою річницею заснування навчального закладу та побажав усім бадьорості, міцного здоров’я, миру та спокою. Також  подякував усім гостям за їхні теплі слова та побажання і висловив слова сподівання, що в майбутньому вони ще не один раз зустрінуть разом ювілей.

Святкування урочистої дати продовжилося концертом, учасниками якого були студенти факультету, колектив «ZigZag», показовий виступ з Айкідо, бойове мистецтво «СПАС».

Підводячи підсумки, можна сказати, що святкування ювілею пройшло чудово, дуже яскраво, а найголовніше – активну участь брали усі присутні, а це означає, що воно залишиться надовго у наших серцях. З ювілеєм, Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області! Довгого та процвітаючого життя!

Вперед, до наступного ювілею!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.