На ЕГФ ЗНУ у місті Мелітополі обрали «Кращого студента року»

23Напередодні Дня студента відбувся  конкурс «Кращий студент року Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі».

Привітав талановитих студентів декан Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Адоньєв Євген Олександрович, який пригадав свої студентські роки, після чого зазначив: «Конкурс – це завжди відбір лідера. Ми зібрались для того, щоб побачити кращого з кращих. Кращому студенту факультету ми повинні дати шанс реалізувати себе та свої напрацювання. А як студент його використає – залежить тільки від нього».

Під час щорічного заходу студенти демонстрували свої таланти: хто танцював, хто співав, а хто вражав глядачів й іншими своїми досягненнями.

15-й рік поспіль Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у місті Мелітополі обирає кращого студента року. Не винятком став і цей рік. Під час конкурсу журі обирає кращих не за фізіологічними якостями, а за інтелектуальними.

Загалом, цього дня студенти різних напрямів підготовки змагались в 3-х конкурсах: представлення своєї спеціальності, візитка та талант.

Всі учасники заходу отримали втішні подарунки та подяку за участь від адміністрації Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі .

Переможцем щорічного заходу стала студентка 1 курсу напряму підготовки «Дизайн» – Андрєєва Ольга.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.