Участь ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі у міському фестивалі сім’ї «Щаслива родина – мiцна краiна»

1

13 травня 2017 року в місті відбувся масштабний фестиваль сім’ї «Щаслива родина – мiцна краiна». Біля центрального входу в парк імені М. Горького кожен бажаючий міг сфотографуватися з мультяшними героями і отримати повітряну кульку.

Перед гостями виступили представники місцевої влади, а дитячі колективи міста подарували учасникам безліч виступів, і всі із задоволенням підтанцьовували на сцені.  Після урочистої частини кожен бажаючий зміг взяти участь в множинних майстер-класах, купити сувеніри мелітопольських умільців. 

Представники економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області також прийняли участь у міському фестивалі сім’ї.  Студенти та викладачі роздавали гостям свята інформаційні буклети, демонстрували майстер-класи. Крім того, студентка 2 курсу спеціальності «Фізична реабілітація» Павленко Каріна, для дітей та їх батьків проводила ігри зі згуртованості і дружності за технологією тімбілдинг.

Все локації, які працювали на площі, несли одне смислове навантаження – об’єднання сім’ї.  Всім гостям свята пропонували намалювати гігантський малюнок на асфальті на тематику «Мелітополь – це велика родина», і зобразити символи нашого міста: черешню, бджіл.

За настроєм мелітопольців, які із задоволенням приймали участь і заповнили всі творчі і торгові локації, свято однозначно вдалося!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.