Випускники ЕГФ ЗНУ отримали дипломи про вищу освіту

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі  відбулася 5 липня 2017 року. На подвір’ї факультету зібралися близько двох сотень вчорашніх студентів у мантіях і кашкетах із китицями.

Привітати новоспечених бакалаврів та спеціалістів зібралися їхні батьки, друзі, родичі. Для гостей підготували співочі виступи, після яких була найочікуваніша подія – отримання дипломів про освіту.

На Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у місті Мелітополі випускники отримали дипломи за п’ятьма спеціальностями: “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Менеджмент”, “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”, “Фізична реабілітація” та “Дизайн”.

Відкриваючи урочисту церемонію вручення дипломів, декан факультету Євген Олександрович Адоньєв звернувся до випускників:

«У стінах факультету Ви отримали освіту за європейськимистандартами. Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у місті Мелітополі дав Вам все, що зміг – міцний та правдивий фундамент для ваших майбутніх звершень тадосягнень. Тепер ваше майбутнє залежить від вас: яку кар’єру та доріжку в житті ви оберете, як використаєте ваш освітній фундамент. Я бажаю Вам бути мислячими людьми, активними громадянами свого суспільства, які задають питання і вимагають на них вичерпних відповідей. Вам робити цю країну. Хто ще – як не ви? Цінуйте життя. Цінуйте кожну його хвилину. Воно у вас одне. Це жахлива річ – марнувати свій розум та свої здібності. Де б ви не були – пам’ятайте: Економіко-гуманітарний факультет – це ваш дім. Дім, який завжди на Вас чекає, де ви знайдете себе, пораду, гарну компанію, своїх друзів та однодумців. Дім, в якому вас завжди раді бачити, де щиро радіють вашим успіхам. Цінуйте себе, Ви розумні та талановиті. Любіть наш факультет!»

Почесними грамотами були нагороджені активні учасники суспільного життя факультету, а саме: Вікторія Кальян, Наталя Топалова, Світлана Богданова, Ольга Голуб, Ростислав Маліков, Ольга Жакот, Аліна Польченко, Оксана Сидоренко, Олена Шелудько, Владлена Бурдейна та інші.

 Першими документи про вищу освіту одержали випускники денної та заочної форми навчання, що мають дипломи з відзнакою, які новоспеченим фахівцям вручив декан Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі.

Від імені випускників до присутніх звернулися Світлана Богданова та Вікторія Кальян. Дуже зворушливо прозвучали слова привітання та подяки, а також клятва випускників.

Свято продовжилося в конференц-залі факультету, де всім випускникам в урочистій обстановці вручили дипломи.

Вперед до нових звершень! Щасливої дороги та успіху!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.