Вітання з нагоди Дня Незалежності України

Шановні студенти, викладачі та співробітники Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі!

 З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніші вітання! Сьогодні народ України святкує уже 26-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй найбагатшій і прекрасній Батьківській землі!

Впевнений, усі ми, хто по-справжньому бажає власній державі миру, у День незалежності разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості!

Зробимо усе можливе аби день прийдешній приніс нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови України! Від щирого серця й від усієї душі зичу Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. І нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я Соборної, незалежної, демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Зі святом Вас! Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно!

З повагою, декан ЕГФ ЗНУ Адоньєв Є.О. 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.