У Міжнародний День миру на ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі проведено акцію «Голуб Миру»

DSC_0890в

Щорічно 21 вересня світова громадськість відзначає Міжнародний День Миру. Саме цій події була присвячена Всеукраїнська освітня акція «Голуб миру», до якої долучилися студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. В рамках зазначеної акції на факультеті був проведений  виховний захід на тему «Толерантність – шлях до миру».  Студентів познайомили з історією виникнення свята, пройшла і хвилина мовчання в пам’ять про тих, хто віддав життя заради миру на Землі. Усі студенти із задоволенням долучилися до виготовлення поробок-орігамі «Голуб – символ миру».

На закінчення акції учасники дарували білих паперових голубів всім перехожим на вулиці Героїв України як символ мирних намірів. Багацько яскравих фото з мешканцями міста Мелітополя можна знайти в Інстаграмі за хэштегами: #деньмируЕГФЗНУ #ЕГФЗНУ #студентиЕГФЗНУ

Студентська молодь продемонструвала високий рівень громадської активності та довела, що щиро любить свою країну, бачить її мирною, єдиною та неділимою.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.