Колектив ЗНУ обрав ректором Миколу Фролова

DSC_0892

Двадцять дев’ятого вересня 2017 року в Запорізькому національному університеті відбулися вибори ректора. Участь у виборах, які проходили за новим Законом «Про вищу освіту», мали право брати усі штатні науково-педагогічні працівники, а також обрані делегати від студентства та штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними, педагогічними працівниками. Загалом на п’яти виборчих дільницях участь у виборах взяли 882 особи. Фролов_Николай_АлександровичУ тому числі, виборча дільниця № 2 згідно всіх нормативних документів працювала на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області.

Оргкомітет із виборів ректора ЗНУ офіційно затвердив результати. Так, перемогу на виборах здобув доктор історичних наук, професор Микола Олександрович Фролов. Кандидатуру Миколи Фролова підтримали 676 виборців, що становить 71,9 % від їх загальної чисельності.

Друге місце у виборах посів кандидат фізико-математичних наук, доцент Анатолій Васильович Недоля. За його кандидатуру проголосували 90 осіб (9,6 %). Тридцять п’ять (3,7 %) голосів виборці віддали за кандидата юридичних наук, доцента Сергія Васильовича Дьоменка.

Колектив Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області щиросердно вітає Миколу Олександровича Фролова з обранням на посаду ректора! Переконані, що подальша діяльність університету, під керівництвом ректора Миколи Олександровича Фролова забезпечить подальший динамічний розвиток Запорізького національного університету на шляху до інтеграції у світовий освітній і науковий простір!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.