Студент ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі серед суддів Відкритого чемпіонату з кіокушинкай карате

22184849_145474839395227_167379447_n

30 вересня 2017 року відбувся Відкритий чемпіонат м. Генічеська з кіокушинкай карате. Організація турніру і підготовка бійців була на вищому рівні. Велика робота була пророблена, за що хочеться висловити величезну подяку її організаторам.

Студент 3 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області Кузін Олександр, який раніше теж займався даним видом спорту, приймав участь у змаганнях в якості судді. 

 Головними завданнями Олександра було недопущення випадків  порушеня правил проведення змагань, вжиття заходів щодо попередження нещасних випадків та забезпечення об’єктивного суддівства. 

За результатами змагань хочеться сказати, що всі хлопці отримали саме той досвід, який необхідний був кожному на своєму рівні карате. Хтось вперше брав участь в змаганнях і тільки зараз зміг відчути чим він займається насправді. Хтось побачив свої помилки, які дуже добре стають видно саме на змаганнях, і зрозумів над чим необхідно попрацювати для подальшого розвитку. Хтось зробив прорив, хтось зміцнив свої позиції, але всі отримали найголовніше – змагальний досвід, який нічим не заміниш.

В даному виді спорту навіть суперник розглядається як кращий учитель, що розкриває слабкості, тим самим заслуговуючи велику повагу. Тому такі емоції як гнів, злість, образа та інші недоброзичливі якості, не повинні проявлятися, в принципі, при правильному розумінні філософії мистецтва карате.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.