Квест «Студенти в країні див» – посвята студентів ЕГФ ЗНУ 2017 року

1

11 жовтня на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у місті Мелітополі, проходив квест під назвою “Студенти в країні див” – посвята студентів ЕГФ ЗНУ 2017 року. Головна мета заходу – залучити студентів до активного і водночас цікавого відпочинку та відчути по справжньому родинність студентів ЕГФ ЗНУ.

Філологи кажуть, що небажаних повторів завжди можна уникнути. Так і є, якщо тільки не йдеться про безпосередній стосунок до феєричного дійства наших студентів. Отже, ідея організувати “Посвяту” з’явилась в організаторів заходу – у професорсько-викладацького складу, адміністрації факультету та найактивніших СТУДентів дизайнерів ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі. Захід був організований передусім для наших тільки прийдешніх студентів, проте всі щедро ділилися сміхом і веселощами з іншими студентами і навіть перехожими.

На квесті студенти, об’єднані в команди за спеціальностями, навчились слухати один одного, бігати, стрибати, розмірковувати та ділитись емоціями.

Жартівливі ігри, придумані викладачами для студентів, тішили як учасників, так і тих, хто за ними спостерігав. Приємно дивувало те, що серед учасників не було жодної конкуренції: студенти грали зі студентами, а не проти студентів.

І, нарешті, вітаємо абсолютного переможця квесту – команду спеціальності «Дизайн», котрі змогли виконати всі завдання та знайти «Капелюшника» у чарівному королівстві Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі.

Усіх учасників нагороджено почесними-жартівливими дипломами чарівного королівства ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі, і звичайно, в кінці всіх студентів очікувало «Божевільне чаювання», з великою кількістю смачних тістечок.

 Коли на території факультету, крім навчального процесу, бачиш стільки щасливих, усміхнених облич, розумієш: життя студента – щось значно більше за цикл лекцій і семінарів.

Більше фото за посиланням 

https://www.facebook.com/pg/egfznu/photos/?tab=album&album_id=887078971447170

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.