Студент ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі керівник гуртків у Приазовському районному Будинку дитячої та юнацької творчості

На Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області приділяється велика увага спортивно-масовим заходам. Викладачі кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету прищеплюють любов до різних видів спорту. Саме тому, Гнідий Андрій, ще будучі студентом 4 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» очолив гуртки «Настільний теніс» та «Шахи» на базі Приазовського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

«Як вид спорту теніс корисний тим, що виховує наполегливість, ініціативність, витримку, увагу. А такі якості потрібні людині не лише в спорті. Цей гурток став дуже популярним серед дітей та підлітків. Шумні голоси дітей та стукіт стрибаючого м’яча не стихають з ранку і до вечора. Настільний теніс залучив велику кількість дітей до систематичних занять спортом», – наголосив Андрій.

Метою роботи гуртка «Настільний теніс» є заохотити більшу кількість дітей до систематичних занять тенісом. Основні завдання гуртка: удосконалення спортивно-технічних показників; підвищення функціональних здібностей організму; вольова підготовка; участь у змаганнях; проведення змагань.

«Шахи – це наука, яка передбачає глибину думки, талант дослідника, логіку мислення; спорт, який вимагає сили волі і твердості характеру, тонкої психології, лицарського духу, мистецтво, здатне чарувати, хвилювати, приносити найвищу естетичну насолоду», – виокремив директор Приазовського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Основною метою роботи гуртка «Шахи» є популяризація гри в шахи, інтелектуальний та творчий розвиток дітей, підвищення їх спортивної майстерності. Завдання гуртка: надання учням відповідних теоретичних знань, практичних навичок; сприяння розвитку інтуїції, творчого мислення, уваги, уяви, пам’яті, характеру; виховання почуття колективізму, культури поведінки та естетичного смаку підростаючого покоління.

Два рази на рік силами гуртків проводяться районні змагання з настільного тенісу. У жовтні 2017 року проводився чемпіонат Запорізької області з настільного тенісу та шахів, де вихованці гуртка здобули IV місце з настільного тенісу. У цих змаганнях наш студент приймав участь не тільки як керівник гуртків, а також в якості судді спортивних змагань.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.