Випускник ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі переможець міського конкурсу відеороликів «Саме тут…»!

Перший міський конкурс відеороликів «Саме тут…» був організований і проведений Відділом культури Мелітопольської міської ради Запорізької області за ініціативи та підтримки Мелітопольського міського голови Сергія Мінька.

З 8 серпня по 14 вересня 2017 року проводився прийом робіт на конкурс. Після того тривало онлайн голосування за відеоролики про наше місто.

Метою конкурсу є виховання у городян патріотичних чуттів та поваги до рідного міста, розкриття унікальності Мелітополя, популярізація об’єктів історичної та культурної спадщини, формування позитивного іміджу міста та мешканців, стимулювання дослідницької, творчої активності городян, виявлення, заохочення та поширення інформації про талановитих мелітопольців.

Випускник спеціальності «Дизайн» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області Вячеслав Сахацький також спробував свої сили в даному конкурсі.

Сьогодні, 2 листопада були підведені підсумки першого міського конкурсу відеороликів «Саме тут…»!

За результатами онлайн голосування було визначено переможців:

І місце – Сахацький Вячеслав;

ІІ місце – Попенко Костянтин;

ІІІ місце – Вінніков Андрій та Слуцький Ян.

Переможці отримали не тільки дипломи, а й грошові винагороди. Усіх інших учасників було нагороджено дипломами. Дякуємо усім учасникам конкурсу, які в своїх роботах продемонстрували унікальність, сучасність та красу нашого місто!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.