Студенти-економісти відвідали Мелітопольське відділення ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»

2 листопада 2017 року в рамках вивчення начальної дисципліни «Банківська система та менеджмент» студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент» відвідали Мелітопольське відділення ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» з метою ознайомлення зі структурою та регламентом діяльності одного з впливових представників банківської системи України.

Інформацію щодо питань обслуговування клієнтів та екскурсію підрозділами відділення організували та провели начальник Мелітопольського відділення Афанасьєва Ірина Вікторівна (колишня випускниця Запорізького національного університету) та головний економіст відділення Пузанов Сергій Олександрович (випускних ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі 2012 року спеціальності «Банківська справа»).

Під час бесіди зі співробітниками банку студенти отримали інформацію про структуру та стратегію розвитку організації, джерела прибутковості, інновації у обслуговуванні клієнтів, товарний портфель банку, а також про сутність співпраці банківських установ країни зі страховими компаніями.

Наприкінці бесіди Ірина Вікторівна та Сергій Олександрович поділились своїми поглядами на складнощі у роботі банківських службовців та вказали на  професійну відповідальність та сумлінність, як риси, потрібні для того, щоб робота банкіра була бездоганною та плідною.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.