17 листопада – Міжнародний день студента

11_17_den_studenta

Найкращі роки життя – студентські. Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, часте недосипання, лекції, сесії, улюблені розписані парти, згуртований відпочинок, смішні життєві історії,  дипломні роботи, незабутні викладачі, прогуляні пари… – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що перевірила на собі справжнє буденно-святкове студентське життя.

Бути студентом для кожної людини – це бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе як талановитого митця, вправного спортсмена, точного науковця…, віднайти своє покликання, стати тим індивідом, який може і хоче оцінити реальність, побачити світ і розгледіти в ньому все те, чого раніше так довго не бачилося. Бо студенти – це той тип суспільства, який має не лише свою філософію, індивідуальність, характер, інтерес, талант, майстерність, психологію, а й свою незламну позицію.

Саме студентство першим згуртовано рветься до бою, про це не раз нагадують наша і світова історія. Саме студентство впевнено відстоює свої інтереси в суспільстві, першим готове боротися проти неправди та несправедливості. Саме студентство кожного разу виборює право на власну думку. І хоча не завжди буває легко та просто її відстояти, побороти стереотип «байдужості», студенти завжди готові тримати в руках той стержень суспільства, який найважче зламати. Доказом такої студентської сили колись і стало проголошення листопадового дня Міжнародним днем студента.

17 листопада – це день тижня, коли студенти можуть трошки «побешкетувати», повеселитися, навіть іноді прогуляти пари, але, зазвичай, у переддень такого довгоочікуваного свята всі лекції чи семінари відміняють. Принаймні, цього завжди чекають студенти. А згодом організовують урочистості, концерти, дискотеки – одним словом – гуляють до ранку. Саме такий святковий настрій у вівторок переповнював Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області, де згуртовано зібрались радісні студенти.

Розпочалася урочистість із привітальних звернень, похвал та нагород, адже за словами багатьох – Факультет найбільше славиться своїми талановитими студентами, які щороку стають випускниками цього навчального закладу. Вони завжди беруть активну участь у творенні історії та культури краю, збагачують мистецтво новими задумами та цікавими ідеями. Кожен студент факультету заслуговує на увагу, розуміння і підтримку.

Від імені викладацького складу факультету до всіх студентів звернулася відповідальна за виховну роботу Калініна Юлія Сергіївна, яка привітала все  студентство з найкращими студентськими роками їхнього життя. Побажала творчих успіхів, злетів, запевнила, що їхні таланти цінять та поважають, адже вони щодня несуть і примножують той добрий доробок всього, що передали нам наші діди та прадіди.

Після урочистої частини розпочалося найцікавіше – святковий концерт, який супроводжувався грою «Битва спеціальностей», пісенними конкурсами та іншими розвагами. Тут студенти факультету показали, що вміють не лише добре володіти теоретичними знаннями з навчальних дисциплін, а й гарно співати, малювати, читати реп і т.д. Крім розважальних конкурсів, на студентів очікувало смачне чаювання та весела дискотека!

Це вкотре стає доказом того, що студенти – це всебічно розвинені особистості, талановиті індивіди, досить цікаві люди. Найчастіше їх називають тією ланкою, що ділить юність і доросле життя, тому лише вони можуть розповісти про студентські роки так, як все є насправді. Бо називати себе студентом – це лише «коні пасти», а бути студентом – це стати вершником і летіти назустріч життю.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.