За новими напрямами до Києва

24900108_1462438640471360_7253545010065759471_n

Уже за традицією, кожного року викладачі кафедри дизайну та інформаційних технологій підвищували свою кваліфікацію у місті Київ. Викладачі відвідали конференцію, виставки та екскурсії історичними місцями Києва.

IX Міжнародний форум «Дизайн-освіта 2017». Мета, якого створення науково-обґрунтованої концепції оптимальної моделі дизайн-освіти з урахуванням її національних особливостей на тлі процесу євроінтеграції системи вищої школи України; розвиток наукового співробітництва між дизайнерськими школами України та інших країн Європи і світу; представлення результатів наукових розробок та впровадження інформаційних та інноваційних стратегій у галузі дизайну; сприяння творчим зв’язкам і дружнім стосункам дизайнерських навчальних закладів, з метою поглиблення академічної мобільності; підвищення якості надання освітніх послуг у дизайн-освіти та приведення її до державних стандартів вищої освіти; підвищення рівня підготовки фахівців і обговорення методик викладання професійно-орієнтовних дисциплін у вищих дизайнерських школах України і світу; популяризація ролі фундаментальних художніх дисциплін у студентському середовищі.

Після Міжнародного форуму викладачі відвідали ІX Міжнародну виставку «Салон модна лялька», де мали змогу ознайомитись з різними стилями та техніками робити в матеріалі.

Викладачі мали унікальну можливість поринути в чарівний світ лялькового мистецтва, а також познайомитися безпосередньо з майстрами-лялькарями.

У виставці взяли участь 197 майстрів з різних куточків України, а також з Молдови, Великобританії, Америки, Росії та Латвії, які представили чудову експозицію авторських, колекційних, будуарний, шарнірних, текстильних, оберегового і багатьох інших ляльок, а також різних м’яких іграшок, ведмедиків Тедді та їхніх друзів. Більше 40 нових учасників салону познайомили відвідувачів зі своєю творчістю.

Познайомилися з авторами ляльок, які є візитною карткою салона «Модна лялька» і так розпочнемо знайомство.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.