Студенти ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі відвідали Новомиколаївську школу-інтернат для дітей зі складними вадами мови

11

19 грудня 2013 року, в день Святого Миколая, студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області за сприянням Студентської ради ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі завітали до вихованців Новомиколаївської школи-інтернату для дітей зі складними  вадами мови.

Зусиллями студентських груп факультету було зібрані кошти, які було витрачено на «Свято радості» у Новомиколаївській школі-інтернаті. Як повідомила голова студентської ради ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі, Ольга Голуб, було зібрано дуже багато іграшок та інших речей для діток.

Адміністрація закладу зустріла гостей дуже привітно. За словами керівництва школи-інтернату, в закладі перебувають діти зі складними вадами мови.

В рамках зустрічі з вихованцями школи-інтернату студенти Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у м. Мелітополі показували дітям мультфільми, пригощали їх солодощами та грали з ними у пізнавальні та розвиваючі ігри.

Студенти отримали запрошення знову завітати до цієї школи-інтернату. Вони раділи від того, що подарували дітям свято.

Отож, хочеться вірити, що така традиція продовжиться і усі заплановані на наступний рік заходи відбудуться обов’язково! І пам’ятайте: кожен може творити добро!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.