Студенти-економісти відвідали країну податкових знань!

12 лютого 2018 року у Мелітопольській ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області була проведена чергова зустріч зі студентами Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. Під час екскурсії студенти дізналися про електронні сервіси ДФС, запроваджені для зручності платників податків.

Перший заступник начальника Мелітопольської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області Мелкумов Едуард Юрійович проінформував про сутність та принципи діяльності інспекції з моменту створення податкової системи. Він зазначив, що ДФС активно працює над тим, щоб платник податків якомога менше часу витрачав на процедури, пов’язані з адмініструванням податків і зборів, тобто переваги використання сучасних інтернет-технологій для подачі звітності.

Гості інспекції мали змогу дізнатись більше про основні напрямки реформування ДФС, роботу податкової інспекції в сучасних умовах та отримати відповіді з питань оподаткування.

Найбільше всього студентів зацікавило питання отримання електронного цифрового підпису. Серед присутніх знайшлися охочі  отримати ключі електронного цифрового підпису.

Наприкінці зустрічі присутнім нагадали про можливість отримання податкової знижки за минулий 2017 рік. На таку пільгу може претендувати як студент, якщо він самостійно оплачує навчання, так і його батьки чи опікуни. Фахівці інспекції акцентували увагу на тому, що можливість отримання знижки не переноситься на наступний календарний рік.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.