Студенти-економісти відвідали центральний офіс ПриватБанку у м. Мелітополі.

15 лютого 2018 року студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області відвідали центральний офіс ПриватБанку у нашому місті.

На початку екскурсії гостей коротко ознайомили з історією ПриватБанку – найбільшого за розмірами активів українського банку і лідера роздрібного банківського ринку України, який був створений ще у 1992 році. Студенти відвідали відділ VIP-обслуговування, ознайомилися зі специфікою роботи даного відділу та перевагами, доступними VIP-клієнтам банку.

Надалі фахівці банку ознайомили присутніх з інформацією щодо продуктів, які пропонує банк клієнтам, новими проектами та сучасними технологіями обслуговування, які інтенсивно впроваджуються у ПриватБанку.

Змістовною була інформація щодо особливостей працевлаштування в ПриватБанку, можливостей кар’єрного зростання. Цікаво відмітити, що банк надає перевагу залученню саме молодих фахівців, включаючи студентів старших курсів, та в першу чергу формує кадровий резерв із власних співробітників. Саме тому кожен працівник банку, який проявив високі професійні якості і компетентність, має шанс швидкого кар’єрного просування. Завдяки цьому у банку сформовано молодий, дружній та надзвичайно динамічний колектив.

Наступним відділом, який відвідали студенти у рамках екскурсії, став call-центр Приватбанку. Особливо сподобалася також система документообігу, яка впроваджена у ПриватБанку. Завдяки електронному документообігу значно прискорюється робота менеджерів вищої і середньої ланки та всіх працівників банку.

В цілому екскурсія була дуже цікавою та змістовною!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.