Студенти-економісти проходять виробничу практику у АТ «ОТП Банк»

Згідно графіку навчального процесу на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області у студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит» з 5 лютого 2018 року почалася виробнича практика. Базою практики для студентів-економістів став АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

На сьогодні АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні компанія з управління активами ТОВ «ОТП« Капітал» та Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг». З цими компаніями АТ «ОТП Банк» проводити успішну діяльність посідаючи провідні позиції у своїх сегментах.

На початку практики студентів ознайомили з роботою таких відділів: документообігу; андерайтингу (оцінка кредитоспроможності позичальника); контакт-центр (супроводження кредиту); колекшн (робота з проблемними кредитами). Провідні фахівці банку відповіли на численні запитання студентів та поділилися своїми історіями успіху.

Адміністрація факультету висловлює вдячність АТ «ОТП Банк» за співпрацю, відмічає високий рівень професіоналізму та сумлінне виконання своїх обов’язків працівниками банку.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.