Ознайомча екскурсія студентів-реабілітологів до SPA-салону “San Blas”

В рамках навчальної практики студенти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі відвідали з ознайомчою екскурсією SPA-салон “San Blas”.

Студентів гостинно зустріли, горіли свічки, лунали різні ароманотки, відбулося поринання у культуру SPA. Екскурсію проводили spa-майстри “San Blas”, розповіли про основні види робіт та послуги, котрі вони пропонують клієнтам “San Blas”. Також студенти ознайомилися з оформленням, умовами роботи спеціалістів спа-салону. Уважно спостерігали та слухали фахівців та в думках вже мріяли про свою майбутню роботу.

SPA-салон “San Blas” є єдиним в Мелітополі представником справжнього Дей-SPA, де головною концепцією є оздоровчі процедури, при яких використовується вода, лікувальні грязі і водорості, мінеральні і морські солі. Сама абревіатура SPA розшифровується як «Sanus per Aquam», або «Sаnitas pro Aqua», і в перекладі з латині дослівно означає: «здоров’я за допомогою води» або «здоров’я через воду».

Основною метою SPA-процедур “San Blas” є оздоровлення організму, повне розслаблення, активізація процесів обміну речовин, поліпшення крово- та лімфообігу.

SPA-салон “San Blas” пропонують різні види SPA-процедур, це можуть бути: водні масажі, підводні душі-масажі, сауни та різноманітні техніки масажу.

Найпопулярнішими видами SPA-послуг є:

  • Грязьові обгортання – процедура проти целюліту, яку відмінно доповнюють антицелюлітні масажі. Також є шоколадне, рисове і вулканічно-мінеральне обгортання.
  • Ароматичні масажі – масажі, які виробляються за допомогою ефірних масел. Ефірні масла надають профілактичну дію на стан шкіри, організму і нюху людини, шляхом вдихання ароматичних парів.
  • Душ Шарко – основна процедура, в повній мірі показує всю суть SPA. Застосування такого душа допомагає ефективно боротися із зайвою вагою, целюлітом, хворобами суглобів, а також підвищує тонус шкіри.
  • Вино-і медотерапію, які допомагають провести детоксикацію організму, розслабляють і позбавляють від стресового стану.

SPA-салон “San Blas” пропонують своїм клієнтам особливі ритуали з різних куточків світу: Занзібар, Балі, Маракеш, тощо. Кожний SPA-ритуал супроводжується професійними косметичними засобами як пілінг, маски для тіла, які сприяють очищенню, зволоженню і живленню шкіри, а також заспокоюють і моделюють, тощо.

Всі процедури можете знайти за посиланням: https://www.facebook.com/Sanblas2013/

Студенти-реабілітологи дуже вдячні керівництву SPA-салону «San Blas» за змістовну екскурсію та розповідь про діяльність салону.

СПА-САЛОН “SAN BLAS” – МІСЦЕ ДЛЯ ВАШОГО ТІЛА ТА ДУШІ!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.