Студент ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі посів 1 місце у Відкритому чемпіонаті Запорізької області з Українського рукопашу «Спас»

Український рукопаш «Спас» – це вид спортивного єдиноборства, який має українське національне коріння і витоки з козацького бойового мистецтва «Спас». Має характер змішаного єдиноборства.

Тимчасово визнаний в Україні як вид спорту з липня 2008 року. У 2010 році Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту український рукопаш «Спас» внесений в перелік видів спорту, що визнані в Україні (наказ Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту № 306 від 09.02.2010 р.).

В Україні працює система дитячо-юнацьких спортивних шкіл з українського рукопашу «Спас», а також відділення з цього виду спорту в ДЮСШ та спортивних клубах. Розроблені програми підготовки тренерів-інструкторів, відкрито спеціалізацію на факультеті фізичного виховання в Запорізькому національному університеті.

З 2005 року український рукопаш «Спас» розвиває ВГО “Всеукраїнська федерація Спас» (Президент Притула О.Л.). Цей вид спортивного єдиноборства розвивається у 13 областях України та у 8 країнах світу: Україна, Білорусь, Естонія, Польща, Швеція, Німеччина, Грузія, Азербайджан. У 2012 році проведений перший чемпіонат Європи з українського рукопашу «Спас», а в 2013 – перший чемпіонат світу.

10-11 березня 2018 року у м. Запоріжжі відбувся відкритий чемпіонат Запорізької області з Українського рукопашу «Спас», присвячений Дню народження Т.Г. Шевченка.

Традиційний Відкритий чемпіонат зібрав у м. Запоріжжі більш ніж 150 талановитих спортсменів із Запоріжжя, Мелітополя та інших населених пунктів.

Студент ІІ курсу спеціальності «Фізична реабілітація» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області Артем Лобач приймав участь у змаганнях у віковій категорії +19 років та ваговій категорії +85 кг. За результатами змагань наш студент посів 1 місце в престижному турнирі у відповідній ваговій та віковій категорії.

Щиро вітаємо Артема з перемогою! Бажаємо нових успіхів!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.