Презентація ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» для студентів Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі

26 березня 2018 року на базі Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у місті Мелітополі Запорізької області за сприяння Центру працевлаштування та зв’язків проведено презентацію ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» зі студентами денної форми навчання.

Мета заходу – надання студентам інформації про мережу магазинів «Сільпо» і можливості подальшого працевлаштування.

Зі вступним словом виступив фахівець з персоналу ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» Парт Вікторія Петрівна, яка відзначила ефективність багаторічної співпраці факультету з ТОВ «СІЛЬПО-ФУД», висловила вдячність за працевлаштування наших студентів і випускників, активну участь в Днях компаній, Ярмарках вакансій, круглих столах, а також побажала успіхів студентам у працевлаштуванні.

Група компаній FOZZY GROUP є однією з найбільших торгово-промислових груп України, один з чільних українських рітейлерів з понад 600 торговельних точок на всій території країни. Крім торговельних мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський та ресторанний бізнес.

Торгівля продуктами і товарами для дому: супермаркети «Сільпо», оптові гіпермаркети Fozzy. У мережах Fozzy Group представлено товари під власними торговими марками «Премія», Premіya Select, «Повна чаша», «Повна чарка», «Зелена країна», Protex, EXTRA! та інші. У супермаркетах «Сільпо» діє програма для постійних покупців «Власний Рахунок», яка разом із системою винагороди споживачів є ефективним дослідницьким і маркетинговим інструментом як для мережі, так і для постачальників.

Фахівець з персоналу Вікторія Петрівна ознайомила студентів із структурою компанії,  напрямами діяльності, умовами працевлаштування.

Цікавою для студентів cтала інформація про мотиваційні професійні програми, зокрема «Кращий працівник», «Битва професіоналів», «Лідер», спортивні і розважальні програми (проект «Світ талантів «Сільпо»), «День відкритих дверей».

У ході презентації фахівець з персоналу Вікторія Петрівна надала відповіді на питання студентів щодо умов працевлаштування, можливості кар’єрного розвитку, розміру заробітної плати, плинності кадрів, причин звільнень працівників та ін.

У кінці презентації кожен з студентів мав можливість заповнити анкету для працевлаштування.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.