Акція «Посади квітку»

У наш час все більш актуального значення набувають заходи по покращенню стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення прилеглих територій.

Згідно Плану заходів з проведення місячника благоустрою 3-4 квітня 2018 року на Економіко-гуманітарному факультеті Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області була проведена акція «Посади квітку», під час якої студенти спеціальностей «Фізична терапія, ерготерапія» та «Дизайн» висадили квіти на території факультету. До акція також долучилися студенти Мелітопольського медичного коледжу.

Краса і естетичний вигляд нашого факультету несе гармонію у життя студентів. Упорядкована ділянка сприяє повноцінному відпочинку під час перерв, прищеплює любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку.

Недарма кажуть: те, що чув, – відразу забув, те, що побачив, – наполовину запам’ятав, а те, що зробив сам, – запам’ятається назавжди. Квітку, яку посадили, за якою доглядали, яку оберігали, ці студенти запам’ятають на все життя…

Незважаючи на прохолодну погоду, з позитивним настроєм хлопці й дівчата завзято висаджували тюльпани. Маємо надію, що така акція, започаткована факультетом, стане традицією, де кожен зможе посадити власну квітку на території Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області, поділившись частинкою серця разом із нею.

Нехай розквітає наш факультет разом із посадженими квітами дбайливими руками студентів!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.