Привітання з Великоднем!

Шановні викладачі, студенти та співробітники Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області від усього серця вітаю Вас з найсвітлішим весняним святом – Великоднем!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними моральними цінностями, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Це свято уособлює перемогу віри та надії, торжество істини і справедливості, праведності та величі духу. Кожен із нас сприймає свято Великодня із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення, віри у краще майбутнє.

Сердечно бажаю, аби переможний дух надії та всепрощення й надалі супроводжував Вас і ваші родини, давав сили для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашого рідного факультету.

Нехай свято Воскресіння Христового наповнює ваше життя світлом та радістю, а ваші серця будуть сповнені вірою в перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!

З повагою, декан ЕГФ ЗНУ Адоньєв Є.О.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.