Тренінг з арт-терапії «Колаж оновленої реальності або мрії»

Колаж – техніка створення картини або графічного твору шляхом застосування різних наклейок з плоских (фотографії, квитки, тканини, вирізки з газет і кольорового паперу) або об’ємних (дріт, дерево, мотузки, метал) матеріалів. Вважається, що техніку колажу винайшов Жорж Брак в 1910 році, хоча приблизно в той же час свої перші колажі створив і Пікассо. З 1912 року обидва художника систематично працюють в цій техніці, колаж стає характерною особливістю живопису синтетичного кубізму. Ця суміш реальності і ілюзії надалі часто ускладнювалася використанням живописних «обманок», імітували поверхню дерева, мармуру.

Також популярні так звані психологічні колажі. Колаж – це інструмент, який допомагає Вам налаштуватися на хвилю успіху, правильно ставити завдання. Роблячи колаж Ви міркуєте про життя, метою які хочете досягти, розуміючи що важливо для Вас. Під час роботи Ви приводите в порядок свої думки, налаштовуючись на краще у Вашому житті.

16 квітня 2018 року викладачами кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації для студентів спеціальності «Фізична реабілітація» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області був проведений тренінг з арт-терапії «Колаж оновленої реальності або мрії».

Мета тренінгу – розуміння себе, увійти в контакт з цим Я, зрозуміти свої справжні бажання і їх відображення в матеріальному світі, навчитися будувати свою реальність, розкритися і прийняти все нове в своєму житті.

Тренінг складався з двох етапів – розігріву та основної діяльності, в результаті яких студенти виконали наступні вправи: «Олені», «Казка про метелику сновидінь», «Колаж мрії».

Наприкінці заходу викладачі подякували аудиторії за активність та прагнення до ефективної взаємодії. Своєю чергою, учасники заходу оцінили його як не лише цікавий, але й дуже корисний.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.