Зустріч студентів-економістів з представниками туристичного агентства «Караван-travel»

Дуже приємно, коли у гостях розумні ділові люди. 26 квітня 2018 року студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області спілкувались з представницею турагенції «Караван-travel» Світланою Касьяненко – людиною, закоханою у свою роботу, відданою туристичній справі і, натомість,  відкритою і яскравою особистістю.

Світлана розповіла про історію фірми, у джерел створення якої у 2007 році вона й сама була разом з близькими їй людьми. Натепер «Караван-travel» є однією з найсильніших та таких, що динамічно розвиваються, агенцій міста Мелітополя. 

У 2013 році «Караван-travel» за версією журналу «Anatolian Express» названа кращою агенцією міста Мелітополя.  Але знайома вона споживачам далеко за межами нашого міста та, навіть, країни. У колективі цього туристичного підприємства працюють творчі, заповзяті люди, які цінують та шанують будь-якого клієнта та відповідально ставляться до їх обслуговування.

Студенти дізнались багато нового та цікавого стосовно роботи менеджерів у сфері послуг, зокрема, у туристичній сфері, почули поради щодо створення приватного бізнесу та усунення проблем, які спіткають цей процес. На питання, які ставились Світлані під час зустрічі, були отримані цікаві  відповіді з наведенням прикладів з практики її багаторічної діяльності.

Дякуємо «Караван-travel» за змістовну зустріч! Було цікаво!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.