Виставка робіт студентів-дизайнерів у Мелітопольському міському краєзнавчому музеї

18 травня вся світова спільнота святкує Міжнародний день музеїв! Традиційно цього дня музеї відкривають свої двері для всіх охочих і небайдужих, готують нові проекти, презентації, виставки…І наш Мелітопольський міський краєзнавчий музей не став виключенням.

У 2018 році тема Міжнародного дня музею «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі». В рамках музейного свята «Всі дороги ведуть до Музею» справжньою несподіванкою під час екскурсії для гостей стало відкриття виставки творчих робіт та дизайн-проектів студентів спеціальності «Дизайн» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області. Важливим і вагомим для студентів стала не лише участь їхніх робіт на виставці, а і – головним чином – той факт, що компонували і частково розташовували творчі поробки вони маже самостійно – під керівництвом викладача кафедри дизайну та інформаційних технологій Наталії Валеріївни Носової.

Виставка студентів-дизайнерів працюватиме до 7 червня 2018 року! Тож поспішайте до Мелітопольського міського краєзнавчого музею подивитись на всю цю красу і, можливо, саме Ви станете новими студентами Економіко-гуманітарного факультету ЗНУ у м. Мелітополі!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.