Участь студентів-економістів у Всеукраїнській студентській олімпіаді з маркетингу

Однією зі складових частин науково-дослідної роботи студентів є участь у Всеукраїнських студентських конференціях та олімпіадах з певних профільних напрямків господарської та суспільної діяльностсей та певних навчальних дисциплін.

З 22 по 24 травня 2018 року студенти Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області приймали участь у проведенні Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Маркетинг» серед студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, яка проводилась згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 6.12.2017 року. Учасниками заходу стали студенти економічних ВУЗів Києва, Львова, Луцька, Сум, Харкова, Дніпра, Миколаїва, Херсона, Кропивницького та інших міст України.

Під час слухання науково-творчих робіт з доповіддю виступив студент 4 курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» Віктор Борздов. Об`єктом його уваги та досліджень вже декілька років є доля Комбінату хлібопродуктів селища Воїнка. Тема докладу Віктора – «Наслідки неефективного керівництва підприємством».

Студенти, які приймали участь у конференції, мали змогу ознайомитись з методологією вирішення проблемних аспектів маркетингової діяльності, поглибили свої знання з основ нукових досліджень, набули знань та досвіду презентації науково-творчих робіт.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.