Студент ЕГФ ЗНУ у м. Мелітополі прийняв участь у Всеукраїнській козацькій грі «Запорізька Слава»

У Запоріжжі відбулися Всеукраїнські козацькі ігри «Запорізька Слава» і чемпіонат України з боїв «Лава на лаву». У центральному парку обласного центру «Дубовий гай» відбулося урочисте відкриття, де з вітальним словом до спортсменів та вболівальників звернулася керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

– «Спас» є багатогранною організацією, яка об’єднала в собі і спортивний, і культурний напрями, духовне, морально-етичне й патріотичне виховання, що є невід’ємною частиною формування національної свідомості молодого покоління, – зазначила  посадовець.

У змаганнях взяли участь команди із Мелітополя, Запоріжжя, Дніпра й Енергодара. До речі, не тільки чоловіки-спасівці виявили бажання позмагатися на спритність та відвагу. В окремих дисциплінах навіть жінки-спасівці, а також дитячі команди демонстрували свої навички козацького бою. Спортсмени змагалися в турнірі «Лава на лаву», а також у таких дисциплінах як метання списа і ножа, фехтування на козацьких шаблях тощо.

Студент ІІ курсу спеціальності «Фізична реабілітація» Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету у м. Мелітополі Запорізької області Артем Лобач приймав участь у змаганнях з козацької боротьби «На поясах». За результатами змагань наш студент посів 3 місце у даному змаганні.

За результатами змагань у боях «Лава на лаву» перше місце виборола дніпровська команда «Спас Штурм», друге – енергодарська «Булава»,  третє – збірна Запорізької області.

У загальному заліку за підсумком усіх дисциплін козацьких ігор  перше місце посіла «Булава» з Енергодара, друге місце – «Спас Штурм» з Дніпра,  третє – збірна команда Запорізької області.

Крім видовищних боїв для гостей заходу працювала виставка народних майстрів, а на сцені між змаганнями виступали запорізькі артисти й музичні колективи.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.